• Telefon : 0533 701 83 19

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

İnsan vücudunda, ergenlik döneminden eser kalan sivilce izleri makyajla kapatılması en zor lekelerdir. Üzerinden geçen zamanla birlikte, çıktığı bölgede kalıcı bir iz bırakmayı başarır ve bu sivilce izleri herkesi oldukça rahatsız eder. Bu makalemizde Truecell PRP Kitinin sivilce ve diğer cilt kusurlarında uygulanmasının nasıl ve ne kadar fayda sağladığını anlatmaya çalışacağız.

Truecell PRP Kiti, cilt pürüz ve kusurlarında oldukça yaygın kullanılan ve içerisiği sayesinde en çok verim alınan PRP Kitidir. Truecell PRP Kiti insanın kendi kanından elde edilen iyileştirme hücrelerinin(consantre growht factor) hasarlı dokuya enjekte edilmesi veya krem yoluyla uygulanması üzerine tedavi edebilen bir yöntemdir.

Truecell PRP Kiti hasarlı bölgelerimize enjekte edildiğinde veya krem yoluyla kullanıldığında vücudumuzda ne gibi değişiklikler olur?

Cildimizdeki kırışıklar, göz altı morlukları ve torbaları, sivilce ve akne lekeleri, kilodan veya doğumdan dolayı oluşan çatlaklar, yara ve yanıktan sonra kalan izler ve kaz ayakları Truecell PRP   Kitinin en çok kullanıldığı alanlardır. 

Yukarıda saydığımız tedavi gerektiren cilt kusurlarını 2 ye ayırmak gerekmektedir.

   - Yaşlanma ile oluşanlar

   - Geçirilen bir kaza veya bir dönem (örn:ergenlik, doğum) sonucu oluşanlar

Ayırdığımız iki kategoride de Truecell PRP Kitinin kullanımı oldukça fayda sağlamaktadır. Detaylı inceleyelim.

Yaşlanma ile oluşanlar: Cildimizdeki kırışıklıklar, göz altı morlukları, kaz ayakları ve göz altı torbaları genel itibarı ile yaşımız ilerledikçe vücudumuzdaki bazı hücrelerimizin yaşamına son vermesi sonucu ortaya çıkar. Aslında bahsettiğimiz hücreler insan doğumundan itibaren sürekli ölmekte ancak vücut, yerine yenisini üretmektedir. Özellikle 30'lu yaşlardan sonra ortaya çıkan kışıklık, kaz ayakları, torbalanmalar ve morlukların esas oluşma sebebi bu yaştan sonra vücudumuzun ölen hücrelerin yerine yenisini üretememesinden kaynaklıdır. Truecell PRP kiti, kanımızda var olan iyileştirme ve örme hücrelerini kandan ayırır ve enjekte edildiği bölgede yeni bir onarım süreci başlatır. Hasarlı dokuyu iyileştirme özelliği ile bilinen PRP enjekte edildiği bölgede olması gereken ama olmayan hücrelerin eksikliğini farkeder ve o bölgede yeni hücre inşaasına başlar. Hastanın yaşına, hasarlı dokunun derinliğine ve kişinin kanında var olan iyileştirme hücrelerinin sayısı ve verimine bağlı olarak değişmekle beraber 3-6 seansta cildinizdeki hasarlar Truecell PRP Kiti ile oldukça minimize seviyeye iner.

Geçirilen bir kaza veya bir dönem (örn:ergenlik, doğum) sonucu oluşanlar: Sivilce ve akne lekeleri, kilodan veya doğumdan dolayı oluşan çatlaklar, yara ve yanıktan sonra kalan izler, oluştuğu bölgede canlı hcrelerin tamamen ölmesi ve yerine yine vücud tarafından örülen, Nekroz Doku diye tabir edilen vucut şekli ile uyumsuz hücre topluluklarından dolayı oluşmaktadır. Truecell PRP kiti, kanımızda var olan iyileştirme ve örme hücrelerini kandan ayırır ve enjekte edildiği bölgede yeni bir onarım süreci başlatır. Hasarlı dokuyu iyileştirme özelliği ile bilinen PRP enjekte edildiği bölgede olması gereken hücrelerden farklı hücreleri farkeder ve o bölgede Nekroz dokuyu azaltarak, yeni hücre inşaasına başlar. Hastanın yaşına, hasarlı dokunun derinliğine ve kişinin kanında var olan iyileştirme hücrelerinin sayısı ve verimine bağlı olarak değişmekle beraber, sivilce ve akne izleri için 3-9 seans, çatlaklar için 6-12 seans, yara ve yanıktan oluşan izler için ise 6-24 seans Truecell PRP Kiti kllanımı var olan hasarlı dokularınızu oldukça minimize seviyeye indirir.

Hemen Ara 0533 701 83 19 7 / 24 Whatsapp destek hattı