• Telefon : 0533 701 83 19

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz "Kendi kanıyla yapılan krem" başlığı, biz PRP üreticilerini oldukça mutlu ve memnun etmekte. Avrupa da başlayan PRP'li krem akımını, ülkemizde Truecell markası olarak üstlenmekteyiz.

Kök hücre kremi, adından da anlaşılacağı üzere insanın kendi kök hücreleri ile hazırlanan, hasarlı bölgeyi onarmada oldukça başarılı, dünyanın en etkili kremidir. Kök hücreler insanın kanında var olan, belirli işlem sürecinden geçtikten sonra ortaya çıkabilen mikro hücrelerimizdir. Bu hücrelerle yapılan tedaviler ortopedi, algoloji, plastik cerrahi, beyin cerrahi, göz hastalıkları, kulak burun boğaz hastalıkları, cildiye gibi neredeyse tüm tıp alanlarda sıkça kullanılan ve oldukça verim alınan bir tedavi türüdür. Kök hücre (PRP) ile yapılan tedavilerin başarı oranı neredeyse %100'dür.

Kök hücreyi enjeksiyon yöntemi ile kullanmayıp, krem veya merhemde kullanmak ilk önce yara ve yanık bölümünde, merheme ilave edilerek başlamış, alınan kararlı iyileşme sonrası özellikle avrupa ve amerikada, kırışıklık ve leke tedavilerinde kreme ilave edilerek kullanılmaya başlamıştır.

PRP'li krem kullandığımızda vücudumuzda neler olur?

Vücudumuzda kırışıklık, özellikle yaşımızın ilerlemesi ile ortaya çıkan üzücü ama reel bir durumdur. Yaş ilerledikçe cildimizdeki hücrelerin bir kısmı zamanla yaşamına son vererek, vücudumuzdan ayrılırlar. Ancak vücudumuz yenisini üretebilecek kadar genç ve dinamik olmadığından dolayı, kaz ayakları ile başlayan kırışıklık serüvenimiz zamanla tüm vücudumuzu kaplamaya başlar. 

Vücudumuzda yeni hücre oluşumunu ve hasar gören hücrelerimizin düzelmesini sağlayan hücrelerimiz kök hücrelerimizdir. Kök hücre kremi, içerden iyileşme veya yeni oluşum sağlama gücü kalmayan cildimize dışardan yapılan takviyedir. Yaptırmış olduğunuz kök hücre kremini cildinize sürdüğünüzde, içerden o bölgeye giremeyen kök hücreleriniz, cildinizin kremi emmesi ile o bölgeye dışardan giriş yapacak ve hasarlı bölgeyi onaracaktır

Bu durum, göz altı torbaları, göz altı morlukları, kaz ayakları, selülit, kilodan dolayı oluşan çatlaklar, sivilce lekeleri hatta doğum çatlağında da aynı süreç ve mantıkla olur

Nasıl Sipariş Veririm?

Sipariş verebilmek için öncelikle internet sitemizde bulunan telefon numarasını arayıp, kendinizle ilgili soracağımız birkaç soruya cevap vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz cevaplar PRP hazırlanmasına engel teşkil etmiyor ise siparişinizi onaylayabilirsiniz.

Siparişiniz onaylanırken firmamız, 1 ayı geçmemek ve profesyonel ekibimizin müsaitlik durumuna göre size randevu verir. Verilen randevu zamanında orada bulunmanız durumunda kreminiz hazırlanmaya başlar. 

Öncelikle Kök Hücreleriniz alınıp kreme ilave edilecek yoğunluğa getirilir. Sonrasında en uygun oranda kreme ilave edilir ve size 10 adet 30cc boyutlarında, içerisinde kendi kök hücreniz olan cilt yenileyici ve kırışıklık giderici kreminizi teslim eder.

Bu aldığınız 10 tane kremin 9 tanesini -18 ve -24 derece aralığında olan dondurucunuzda saklamanız gerekmektedir. Çünkü PRP hücrelerinin vücut dışında oda sıcaklığında yaşama süresi 72 saattir

Dondurucuya koymadığınız kremi 72 saat içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde PRP'li kremin normal kremden hiçbir farkı kalmayacaktır.

Oda sıcaklığında beklettiğiniz krem bittikçe yenisini dondurucunuzdan çıkarıp kullanabilirsiniz. 

Hemen Ara 0533 701 83 19 7 / 24 Whatsapp destek hattı