• Telefon : 0533 701 83 19

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Platelet Rich Plasma tedavi yöntemi insan kanının yine insan vücudundaki rahatsızlıklarda kullanılması manasına gelmektedir. Prp tedavisinin uygulanacağı merkezlerin dikkatle seçilmesi gerekir. Prp ile Uygulanan 10 Tedavi Yöntemi sadece konusunda uzman olan ekiplerle yapılmasıdır. Bu şekilde elde edilecek olan sonuç ve tıbbi işlemin verimliliği de daha üst seviyeye çıkacaktır. Merkezimizde alanının uzman isimleri ile iletişime geçerek sağlığınızı yeniden kazanma fırsatınız yakalayabilirsiniz. Tedavisi zor olan alanlarda dahi bu metot ile büyük bir gelişim kaydetmek mümkün. 

Prp ile Uygulanan 10 Tedavi Yöntemi - Tedavi Alternatifleri

Prp ile uygulanan 10 tedavi yöntemi denildiği zaman akla gelen seçenekler şu biçimde sıralanmaktadır;

 

1. Saç Tedavisi

2. Cilt Gençleştirme

3. Menopoz Geciktirme

4. Leke Tedavisi

5. Sivilce Tedavisi

6. Tüp Bebek Tedavisi

7. Eklem Tedavisi

8. Vitiligo Tedavisi

9. Tendon Tedavisi

10. Topuk Dikeni Tedavisi

 

Bu yöntemler konusunda uzman olan yetkililerimiz tarafından ustaca ele alınacaktır. Prp tedavisi sayesinde sağlığınızı yeniden kazanma, çaresiz olarak addedilen birçok rahatsızlığı atlatmak için de harika bir fırsat elde edeceksiniz.

Prp ile Uygulanan 10 Tedavi Yöntemi - Tedaviler Kalıcı Mıdır?

 

 

Prp Kiti kalıcı bir tedavi imkanı sunmaktadır. Sunulan tedavi kürünün tamamlanmasının sonrasında aksi bir durum meydana gelmedikçe tekrarlanması da gerekmeyecektir. Uygulanacak olan alandaki sorunun kaynağına bağlı olarak tedavinin kaç kürde sonuçlanacağına karar verilecektir.

Tedavide Uzmanlara Güvenin

Prp ile uygulanan 10 tedavi yöntemi uygulanırken sadece bu alanda uzman olan isimlere sağlığınızı emanet etmeniz gerekmektedir. Tedavide uzmanlara güvenmenin yanı sıra sürece dair detaylı bir biçimde bilgilendirilmeyi talep etmelisiniz. Operasyonun her aşamasına dair tarafınıza bilgi sunulmalıdır.

Hemen Ara 0533 701 83 19 7 / 24 Whatsapp destek hattı