• Telefon : 0533 701 83 19

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Prp Tedavisi Nedir? Platelet rich plasma olarak da tanımlanan bu yöntem şuana kadar tedavisi mümkün olmadığı düşünülen birçok rahatsızlık ile baş edebilmek için harika bir fırsat sunmaktadır. Kanınızın alınmasından sonra belirli işlemlerden geçirilerek trombosit işlemi bakımından oldukça zengin bir sıvı elde edilir. Sorun olan bölgeye gerekli olan testlerin uygulanmasının hemen sonrasında uygulanan bu sıvı sayesinde hem rahatsızlıklar ile mücadele etme hem de genç bir görünüme sahip olma imkanını yakalayacaksınız.

Prp Tedavisi Detayları Nelerdir?

Prp tedavisi nedir; özellikle kök hücre tedavinin gelişiminin sonrasında kan hücrelerinin de ayrıştırılarak plazma kısmının farklı hastalıkların tedavisinde kullanılabildiği fark edilmiştir. Kullanıldığı alanlar yapılan uygulamaların sonrasında giderek genişlemektedir. Özellikle kas dokularında meydana gelen sıkıntıların giderilmesi için en verimli sonuç veren tedavi şemalarından birisidir. Sporcularda sıklıkla yaşanan tendon yırtılması gibi durumların giderilmesi için özel olarak uygulanmaktadır. Hatta sporcuların genel performanslarında herhangi bir sorun ya da düşüş meydana gelmeden tendon yırtıklarının düzeltilmesi için uygun tedavi planı oluşturulabilmektedir.

Prp Tedavisi Ciltte Gençliğin Yeni Sırrı!

Prp tedavisi nedir; ciltte uygulandığı zaman elde edilen en net sonuç kolajen dokusunun güç kazanmasıdır. Bu şekilde kırışıklıkların giderilmesi yaşlanma belirtilerinin ortadan kaldırılması için özel olarak şekillendirilen bir tedavi planı geliştirilmiştir. Bu tedavi planı aracılığı ile kaz ayaklarından, dudak çevresinde meydana gelen kırışıklıklardan ve yüzde genel olarak ortaya çıkan ince çizgilerden kurtulma imkanınız bulunuyor. Ciltte uygulandığı zaman herhangi bir yan etkisinin olup olmadığı da merak edilmektedir. Hali hazırda kişilerin kendi ikan dokularının kullanılması sebebi ile herhangi bir alerjik reaksiyon meydana gelmemektedir. Bu tedavinin uygulanması sırasında sadece konunun uzmanları ile iş birliği kurulması gerekir.

 

 

Saç Dökülmelerine Karşı Savaşın!

Prp kiti sayasinde tedavi sadece cilt dokusunun gençleştirilmesi için değil aynı zamanda saç dökülmesinin durdurulması için de kullanıma alınabilmektedir. Saç dökülmeleri ile mücadele ederken; erkek ve kadın tipi saç dökülmesi fark etmeksizin harika bir gelişim kaydedilecektir. Saç köklerinin güç kazanması için muhteşem bir fırsat geliştirilmiştir. Oluşturulan kürlerin kaç seans boyunca uygulanması gerektiği saç dökülmesinin ve saç derisinin genel durumuna göre değişim gösterir!

Hemen Ara 0533 701 83 19 7 / 24 Whatsapp destek hattı