• Telefon : 0533 701 83 19

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

PRP' nin ülkemizdeki en sık kullanılan alanı diyebiliriz. PRP genel olarak doku iyileştirme görevi gördüğünden dolayı var olan hasarlı bölge iyileştirmesinde ve sürekli devam eden hasarı durdurma konusunda oldukça başarılıdır.

SAÇ EKİMİNDEN ÖNCE

Saç ekim işlemlerinden sonra uygulanan PRP, ekilen saçların daha kuvvetli beslenmesini ve ekilen kök sayısındaki yüzdelik artışı sağlamak amacı ile hemen hemen tüm saç ekim merkezlerinde uygulanmaktadır. Hatta saç ekimi yaptırmak isteyenlerin, ekim işleminden 2-3 ay kadar önce başlayıp saç ekim tarihinden 15 gün önceye kadar ekim için alınacak köklerin olduğu bölgeye PRP yaptırması, o bölgede var olup ancak oldukça zayıf olan köklerin kuvvetlenmesini sağlamaktadır.

SEYREK SAÇ PROBLEMİ

Saç ekim işleminin %97'si erkeklerde yapılmaktadır. Çünkü erkeklerde ki saç dökülmesi (Antrogenetik Alopesi) erkek nüfuzunun %70'ini kapsar, hem de ekimden önce saçın tamamen kazınmasından dolayı kadınlar saç ekim işleminden uzak dururlar.

PRP kadınlarda görünen Antrogenetik Alopesi hastalığı veya seyrek saç probleminde de oldukça sık kullanılmaktadır.

Hemen Ara 0533 701 83 19 7 / 24 Whatsapp destek hattı